Based on 46 reviews
89%
(41)
4%
(2)
4%
(2)
0%
(0)
2%
(1)
Retais pretodu līdzeklis, ko gribas lietot

Labs līdzeklis. Ļoti patīkams, viegli smērējas un ātri iesūcas ādā, kā arī nesmird un nav ar briesmīgu ķīmiju sastāvā kā lielākā daļa odu līdzekļu. Šis ir līdzeklis, ko patiešām lietojam, nevis ciešamies līdz pēdējam kā ar citiem. Lietojam sev un bērniem. Jānoklāj gan viss ķermenis, neatstājot brīvus laukumus. Odi pielido, bet nekož, bet, ja būs daudz odu, tad atradīs brīvo vietiņu (piemēram, potīti vai izkodīs cauri plānam apģērbam). Testēts arī kārtīgos brikšņos un garā zālē - ērces nebija. UV aizsardzība ir patīkams bonuss. Var klāt biežāk.

Labs bivy lietošanai hamokā

Šis ir produkts par kuru ir ļoti maz atsauksmju, tāpēc pievienošu te savējo. Nopirku šo maisu lai risinātu "rasas stundas" problēmu guļot hamokā. Klīst uzskats, ka hamokā kondensāta veida problēmas nepastāv, bet dabā tas tā nav. Ar izelpotā gaisa kondensēšanos it kā viss ok, tāda problēma nepastāv, bet rasa rīta pusē vairums gadījumu bagātīgi nosēžas uz visa kas ir apkārt. Lv iespējams noķert arī vairākus rasas momentus stipri mainīgā laikā. Tātad, uzvilku šo maisu uz guļammaisa lai rasa uzklātos uz maisa un guļammaiss paliktu pēc iespējas sauss. Plus divos grādos rasa protams ap 4 rītā bij kāt un uz maisa nosēdās. Guļammaisam tā klāt netika. Un otrs svarīgs moments, maisa augšpuse veidota ļoti elpojoša un iekšpusē kondensāts nebij. Beigu beigās pieceļoties no rīta šis maiss nebij īpaši jāžāvē, pieņemu, ka aizplūstošā siltuma plūsma izžāvēja maisa elpojošo pusi. Kopskaitā esu ļoti apmierināts ar šī maisa darbību tieši šādā veidā, jo man ir citi eksemplāri kuri veidoja iekšējo kondensātu un ir šim nederīgi.
Kas nebij šajā produktā. Šis nebūs aizsargs no lietus, domāju virsējais materiāls to nespēs, bet ar lietus aizsardzību tas būtu citā cenu kategorijā, tāpēc šis ir mazsvarīgi, lietojam vienkārši zem tenta. Varbūt garāks nedaudz zippers, varbūt odu aizsargs sejas daļai.
Kopskaitā lieku 4 zvaigznes, produkts man labi darbojās, lielos vilcienos nav par ko sūdzēties.

Daudz gaļas

Bagātīga maltīte, kur pietiekami daudz gaļas. Vienīgais pārtikas paku razotājs, kas liek tik daudz gaļas iekšā. Paka nav lēta, bet pārgājienos atmaksājas, jo nav jāstaipa līdzi smagas gaļas konservu bundžas. Patika arī tas, ka kartupeļi nav putrā, bet gan cepti salmiņi!

Garšīga, sātīga maltīte ceļojumam

Ļoti garšīgi kartupeļi, gandrīz kā pašu cepti! Patika, ka kartupeļi ir nevis putrā, bet smalki cepti salmiņi.
Ēdām ceļojuma laikā, kad viesnīca piedavāja vakariņas, kas maksāja pāri 20 eur, pie tam bija ļoti negaršīgas un neveselīgas. Ideāli - ietaupīta nauda un garda maltīte.

Kā mājās gatavots

Ļoti gards plovs!

Ļoti garda maltītes paka.

Super - zirņu putra (vai zupa). Klasisks ēdiens. Pakā viss ir kārtībā ar garšu balansiem. Ja Jums vispār garšo zirņi, tad šis ir tas kas vajadzīgs. Lai dabūtu labāko rezultātu iesaku apliet un paturēt pat līdz 20min (ja laiks atļauj). Putra būs pie zemākās atzīmes, jau augstākās līmeņa atzīmes tiecas uz zupiņu.

Lieliski apavi

Lieliski apavi fast&light LV variantam vai kaut kam tādam. Viegli, labi ventilējas un ātri žūst. Paspēju jau nedaudz iemērkt kādā no beznosaukuma strautiem, nekas, 15 min. uz kājas izžuva. Kam interesē, apavi pārsteidzoši labi uzvedās uz cietām taisnām virsmām, piem.asfalts, betona segums, kaut gan nepirku tos šim nolūkam. Kopskaitā man patīk, viss labi.

Lielisks komplekts

Lielisks komplekts kempingam vai ilgākai stāvēšanai nometnē. Viens no labākajiem spirta degļiem un kārtīgs, stabils statīvs. Var neraizējoties, ka kaut kas gāzīsies, uzlikt savu tējkannu vai katlu. Solo pārgājienam iespējams ka pa smagu un lielu, bet visos variantos kur atrodamies ilgāku laiku uz vietas ir ļoti ok. Vējainā vietā ieteicams uzlikt vēja aizsargu.

Ēdams

Šī bij pirmā paka no šī ražotāja ko pamēģināju. Viss sagatavojās rakstītajā laikā kā uz pakas rakstīts. Pakas iekšienē ir svītriņas līdz kurienei liet ūdeni. Pati augšējā būs priekš zupveidīgas putras pagatavošanas. Attiecīgi pārējās priekš biezāka ēdiena.
Par garšu - mērce ok, viss tur ir, es teiktu labi. Bij specijas, sāls, kaut kas vēl, kopskaitā ok. Nepatika kartupeļi, kaut kas līdzīgs kartupeļu salmiņiem, kuri procesā piesūcās ar ūdeni bet tāpat likās ka tie ir kartupeļu salmiņi vai kaut kas tāds, jo biezputras stāvoklī nepārgāja un kā īsti kartupeļi ar nebij. Nu bet labi, kopā ar mērci nebij tik slikti. Apēdās un miers.

Sveiki, Vilni!
Tā kā Good Mood maltītes tiek gatavotas krāsnī no dabiskām sastāvdaļām, tad kartupeļi tiek griezti un gatavoti salmiņos, nevis ir biezenī. :)
Paldies, ka veltījāt laiku un atstājāt atsauksmi!
Jūsu Ceļotājs

Nesaprotama maltīte

Man šī paka negaršoja. Kaut kāda nesaprotama kartupeļu sagatavošanas metode. Pēc ēšanas likās ka apēstas divas pakas kartupeļu salmiņi. Garša nebij pēc kartupeļiem, drīzāk pēc čipšiem. Kaut kur drusku bij manāma vista. Visvairāk izbrīnija ka nebij sāls un nekādas specijas. Kopskaitā pliekama garša. Es nezinu, tas bij priekš tiem kam sāls traucē vai arī brāķa partija.

Sveiki, Vilni!
Ļoti žēl, ka Jums negaršoja šī maltīte. Iespējams, tiešām nav Jūsu gaumei, jo par šo esam saņēmuši pozitīvas atsauksmes, ka maiga un dabiska garša.
Tā kā Good Mood maltītes tiek gatavotas krāsnī no dabiskām sastāvdaļām, tad kartupeļi tiek griezti un gatavoti salmiņos, nevis ir biezenī. :)
Paldies, ka veltījāt laiku un atstājāt atsauksmi!
Jūsu Ceļotājs

Ļoti garda maltītes paka.

Šī paka perfekti izdevusies. Griķi bij vieni no labākajiem kādi ēsti no šādām pakām. Viss bij līdzsvarā, ļoti gardi.

Paldies par atsauksmi! Mums prieks, ka garšo! :)

P
Puszābaki Asolo Grid Mid GV sieviešu
Pēteris Andrijānovs (Riga, LV)
asolo

Vispirms nopirku sev ,tad sievai,patīk ,ienēsājam, Camino iesim aprilī,tad redzēs.Ļoti ātra piegāde un laba konsultante

Prieks, ka padoms bija noderīgs un derēja šis modelis! :)
Lai labi pārgājieni! Neaizmirstiet, ka ļoti svarīgi vilkt arī labas zeķītes, lai Camino bez tulznām! :)

J
Veikala Ceļotājs Dāvanu karte
Jurģis Balodis (Riga, LV)

Veikala Ceļotājs Dāvanu karte

R
Cepure Mammut Fedoz Beanie
Rihards Šmits (Valmiera, LV)
Loti laba cepure

Neizstaipās, nesmērējas, silta, ērta. Viss, ko vajag!

R
Slēpošanas mugursoma Mammut Nirvana 30
Rihards Šmits (Valmiera, LV)
Viss, kas vajadzīgs freeride

Pārdomāta soma freeraidam un slēpošanai. Viss, kas vajadzīgs! Izturīga, ērta, stiprinājumi dēlim un ķiverei, kabata brillēm. Forši!

R
Toko vasks High Performance Hot Wax cold
Rihards Šmits (Valmiera, LV)
Ātrām slēpēm tikai un vienīgi High Performance!

Ja vajag ātrumu, tad tikai un vienīgi high performance vaski! Pārejot no high performance uz parasto performance, atšķirība ir ļoti jūtama!

Vita

Mans šīs ziemas atklājums. Jau sen to biju pelnījusi! Paldies!

Lai labi kalpo! :)
Paldies, ka iepirkāties pie mums!

Ļoti patīkami bija sadarboties ar veikala personālu.

Zeķes ļoti siltas, ērtas

Paldies par labiem vārdiem! Apmierināts klients mums vislabākais kompliments! :)

I
Veikala Ceļotājs Dāvanu karte
Ingus Eihvalds (Riga, LV)
Viss viegli un patīkami.

Sieva saka, ka dāvanu kartes vajag viņai biežāk. Mammut zīmola fane, varētu izpirkt visu jūsu veikalu :)

Mums prieks, ka ir atkosts veids, kā vienmēr iepriecināt sievu! :)
Paldies, ka iepērkaties pie mums!

Zābaki

Paldies. Esmu Jūsu pastāvīgais klients un ar visu pagaidām esmu apmierināts. Puika par zābagiem ļoti apmierināts arī šajā vēsajā laikā.
Jūsu FB izlozēs pagaidām neveicās, bet gan jau.
Jūs esiet labi savas nozares profesionāļi.

Paldies par labajiem vārdiem! Prieks, ka varam būt noderīgi!

Dabīgs un garšīgs

Ļoti labs sastāvs bez nezināmām ķīmiskām vielām.

Lielisks un viegls risinājums

Ziepes strādā kā aprakstā. Noteikti viens no ērtākajiem risinājumiem, ja svars ir "jāvēro".

Adventure Food Goulash tūristu pārtika liellopa gulašs

D
Pleca soma Mammut Tasch Pouch
Dzintars Segliņš (Riga, LV)
Lieliska soma

Placu soma ir ceļojumu maks, kurā var ielikt nepieciešamos dokumentus, bankas kartas un papildus elementus - es teiktu ka tas ir kā paplašināts maks. kuru var stiprināt pie jostas un uzlikt uz pleca. materiāls ļoti labs. Izmantoju ikdienas vajadībām un tām ir lieliski piemērots. Kā ir ar sarežģītiem ceļojumiem nevaru komentēt vēl neesmu testējis. Lai veicas!

M
Mammut Saentis Low Goretex vīriešu apavi
Māris Pļaviņš (Ventspils, LV)

Mammut Saentis Low Goretex vīriešu apavi