Garantija

Divu gadu bezmaksas garantija visām precēm

Jums vienmēr ir tiesības uz vismaz divu gadu bezmaksas garantiju neatkarīgi no tā, vai preci iegādājāties internetā vai fiziskajā veikalā Rīgā, Brīvības ielā 155.

Šī divu gadu garantija ir Jūsu minimālās tiesības, kas attiecas uz jebkuru preci, turklāt daži ražotāji, piemēram, Thermarest un Goretex, paredz papildu garantiju. 

1. Ja preces defekts atklājas pirmā gada laikā, mēs veiksim bezmaksas ekspertīzi pie neatkarīga eksperta. Ja apstiprināsies preces ražošanas defekts, mēs:

 • veiksim preces remontu,
 • ja prece nav remontējama, samainīsim to pret tādu pašu preci,
 • ja tāda pati prece nav pieejama, piedāvāsim to samainīt pret citu preci čekā esošajā pirkuma vērtībā vai atgriezīsim naudu.

 • Ja eksperta slēdzienā tiks konstatēts, ka ražošanas defekta nav vai preces defekts radies nolietošanās rezultātā, mēs esam tiesīgi atteikt garantijas maiņu, remontu vai naudas atgriešanu.

  2. Ja preces defekts atklājas pēc 1 gada, Jums joprojām ir tiesības saņemt preces bezmaksas remontu vai apmaiņu, taču, saskaņā ar likuma normām, Jums var nākties pierādīt, ka problēma pastāvēja jau preces saņemšanas brīdī. Neskatoties uz to, mēs veiksim bezmaksas ekspertīzi un, ja atklāsies preces ražošans defekts, skatīt punktu 1.

  Papildus likumā noteiktajai 2 gadu garantijai, ilgāku garantiju iespējams saņemt Goretex un Thermarest produktiem. Ja preces defekts atklājies 2 gadus pēc  garantijas termiņa beigām, jāgriežas pa tiešo pie ražotāja, kas, pēc konkrētā garantijas gadījuma izvērtēšanas, informēs Jūs par garantijas atbilstību un sekojošajiem soļiem. 

  Vairāk informācijas par

  Goretex garantiju: GORE-TEX Guarantee

  Thermarest garantiju: Thermarest Waranty&Repair

  Jautājums, atsauksme vai sūdzība? Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis!