Ceļotāja klienta karte

Kādas priekšrocības sniedz Ceļotāja klienta karte?

Ceļotāja klienta karte ir mūsu veikala klientu karte, ar kuru saņemsiet vismaz 10% atlaidi pilnas cenas pirkumiem*, kā arī regulāri tiek rīkotas klientu dienas, kad ar klientu karti ir īpašas atlaides.

Kā iegūt Ceļotāja klienta karti? 

Lai iegūtu Ceļotāja klienta karti, jāizveido klienta konts Ceļotāja interneta vietnē celotajs@veikalscelotajs.lv un jāiegādājas klienta karte (vienreizēja maksa 5 eur). 

Karti iespējams iegādāties arī fiziskajā veikalā.

Vai karte jānēsā līdzi?

Nē. Klienta kartes, kas iegādātas sākot ar 2019.gadu ir elektroniskā formā. 

Pirms 2019. gada izsniegtās fiziskās plastikāta kartes arī ir spēkā, bet, lai izmantotu to priekšrocības, karte jāuzrāda fiziski un mēs to bezmaksas pārreģistrēsim uz elektronisko formātu. 

Kā izmantot klienta karti Ceļotāja interneta veikalā? 

Lai izmantotu klienta kartes atlaidi interneta veikalā, pirms apmaksas veikšanas laukā "Atlaides kods" jāievada kods, ko saņēmāt e-pasta ziņojumā iegādājoties klienta karti.

Vai saņemšu atlaidi interneta veikalā, ja esmu iegādājies Ceļotāja klienta karti jau iepriekš? 

Jā. Lai aktivizētu klienta atlaidi, izveidojiet klienta kontu un sadaļā "Atlaides kods" ievadiet kodu, kas Jums tika nosūtīts uz saziņas līdzekli, kas tika norādīts iegādājoties klienta karti (e-pasts vai īsziņa). 

Ja neesat saņēmis/esat pazaudējis kodu, lūdzu sazinieties ar mums rakstot e-pastu uz celotajs@veikalscelotajs.lv. 

Kā izmantot klienta karti Ceļotāja fiziskajā veikalā, ja tā iegādāta interneta veikalā?

Pirms pirkuma apmaksas pie kases jāpasaka kasierim un kasieris to atradīs datu bāzē pēc Jūsu datiem. 

 

Ar klientu karti piedāvājam papildus atlaides arī noteiktām sabiedrības grupām:

Lai apstiprinātu satatusa autentiskumu un saņemtu šīs atlaides, nepieciešams iepriekš sazināties ar mums: celotajs@veikalscelotajs.lv

Karavīriem un zemessargiem

15% atlaide visām pilnas cenas precēm* un papildus 10% atlaide (kopā 25% atlaide) 4.maija, 10. jūlija, 11.novembrī un 18. novembra svētkos visu nedēļu, kurā iekrīt šie datumi. Uzrādot dienesta apliecību. 

Goda ģimenēm ar 3+ karti

15% atlaide visām pilnas cenas precēm* un papildus 10% atlaide (kopā 25% atlaide) visām pilnas cenas precēm Mātes dienā (maija 2. svētdiena), Tēva dienā (13.septembrī), bērnu aizsardzības dienā (1.jūnijā) un visu nedēļu, kurā iekrīt šis datums. Uzrādot 3+ karti.

Senioriem

15% atlaide pilnas cenas precēm* un papildus 10% atlaide (kopā 25% atlaide) visām pilnas cenas precēm Pasaules Senioru dienā (21.augustā), kā arī visu nedēļu, kurā iekrīt šis datums. Uzrādot pensionāra apliecību.

*Vai ir kādas preču grupas, kurām atlaides netiek piemērotas?

Tā kā Latvijas ražotāju produktus mēs piedāvājam ar mazāko iespējamo uzcenojumu, atlaides netiek piemērotas sekojošiem Latvijas ražotāju produktiem: MilCoffee, Modern Nomad un GMT Beauty. 

Jautājums, atsauksme vai sūdzība? Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis!